12 August 2003

San Francisco - FY2003 Mali Yıl Başlıyor.

2003 mali yılının (Austos) başlaması ile birlikte, tüm ülkelerin saha ekiplerinin katıldığı satış konferansına katılmak üzere San Franscisco'dayız. IP dünyasında liderliği açık ara sürdüren Cisco çalışanları, konferansa 120 Ülke temsilci ile birlikte 2500 kişi olarak katılıyorlar.

Şehir merkezinde olağanüstü güzellikte yeşil alana yerleştirilmiş kongre merkezi. (Yerba Buena Gardens).

2001 krizi ile daralmaya gidilen tüm ülkelerde büyüme ve pazar payını geliştirme yönünde hareketlenme gözlemliyoruz.

Türkiye ekibi olarak bizde FY2002 hedeflerimizi aşmanın rahatlığı ve huzuru içindeyiz. Pazar payımız %50 üzerinden, her dikeyde özgün çözümler üretmenin, küresel olarak örnek gösterilen kazanımlar ile takımımızla gururu duyuyoruz. Türkiye'de özellikle kritik altyapı projelerinde tartışmasız tercih nedeniyiz. Rekabetçi süreç içinde "Mernis, Tafics, Vedop, Hvbs, Takbis, Jemus" kurulumları, güvenli, kesintisiz hizmet üreterek üst yapıda koşmakta olan uygulama ve yazılım için mükemmel platformlar oluşturuyor.

İlerleme, sürekli büyüme, yeni teknoloji ve ürünler, hedefimiz yüksek. Çalışma arkadaşlarıma güvenim sonsuz, bir kez daha alışkanlık haline getirdiğimiz müşteri, iş ortağı mükemmellik modelimizi başarı ile uygulayacağız. Hayranlıkla izlenen, saygı duyulan, fikir önderi olan takımımız yeteneklerini geliştirmek üzere öğrenim sunumlarını alıyorlar. Sezgileri kuvvetli, yardım sever, paylaşıcı davranışları ile müşterilerin yol arkadaşları.

Çalışmanın yanında eğlenmeyi özümsemiş tüm arkadaşlarımız konferans sonrasında bir hafta tatilimizi de tamamlayarak, Türkiye'ye olumlu enerji ile dönüyoruz.