19 January 2007

TESID Genel Kurul

Türk Elektronik Sanayicileri Derneği (TESID) Olağan Genel Kurul bir yıl boyunca yürütülen faaliyetlerin sunumu, sanayimizin beklentileri açıklamaları ile başladı.

Sayın Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Binali Yıldırım ArGe teşvik yasasının hazırlanması ve hayata geçirilmesinde ki üstün gayreti, takipçiliği, ve sektörümüzün ileriye taşınması için gösterdiği önderlik sonucu olarak Elektronik Sanayi adına Yönetim Kurulu Kararı ile şükran belgemizi takdim ettik.

Genel kurul katılımları için Sayın BTK başkanımız Dr. Tayfun Acarer ve Başkan Yardımcımız Sayın Galip Zerey'e İletişim sektörü düzenlemeleri konusunda sergiledikleri katılımcı yaklaşım için teşekkür belgelerini taktim ettik.


Derneğimizin ve Türkiye Teknoloji Vakfının kurucusu sektörümüzün saygın yöneticisi Dr. Fikret Yücel'e ömür boyu şükran belgesini gururla taktim ederek, kendisinde anlamlı bir konuşma dinleme fırsatını bulmuş olduk.

Genel Kurulumuza katılarak bizleri onurlandıran Sayın Bakanımız ve devlet yöneticileri ile, tüm üyelerimize çok teşekkür ederek kurulumuzun toplantısını kapattık.

YK Üyelerimiz, Faik Eken, Ercan Şenolur, Selim Sarper, Müjdat Altay, Uran Tiryakioğlu.