12 February 2013

BTK Başkan Ziyareti - Samsung

Bilgi ve İletişim Teknolojileri Kurumu (BTK) Başkanımız Dr. Tayfun Acarer, yöneticiler Samsung İstanbul Merkezine resmi ziyarette bulunuyorlar.

ArGe, yazılım geliştirme, ürünlerin pazara çıkış onay işlemlerin yürütüldüğü laboratuvarların incelenmesi. Yöntem, Kalite sistemleri, geliştirme uzmanlık alanlarından sorumlu yöneticimiz İsmail Akçay anlatımı ile beğeni topluyor. Müşteri memnuniyeti, geri dönüş oranları BTK standartları karşılaştırması sonuçlarında daha iyi durumda.

F@tih projesi kapsamında projenin mimarisi, yapılandırılması sunumu ile resmin tamamının fark edilmesi gerekliliğini vurguluyoruz. Akıllı etkileşimli tahta, bilgisayar ve tabletler, baskı, akıllı okul yazılımı, uygulamalar ile içeriğin bütünleşik uyarlanması durumunda hayallerin gerçeğe dönüşeceğini konuşuyoruz. Projenin bütün paydaşlarının eş zamanlı, planlı, birbirlerinden haberdar, bağımsız ancak bağlantılı, hevesli işleyişi ile başarının elde edileceğinin altı çiziliyor.

Samsung Türkiye Genel Müdürü Hong Sung misafirlere ofisi gezdiriyor, yeni ürünlerin tanıtımını yapıyor, teknoloji gelişmeleri anlatıyor. Başkanımıza, kurul üyelerimize, yöneticilerimiz teşekkür ederek, uğurluyoruz.