19 April 2004

Netex Cisco


Netex’e Yılın Distribütörü Ödülü 

Cisco Systems Türkiye tarafından her yıl gerçekleştirilen Cisco Partner Power toplantısı, bu yıl da Cisco Systems Türkiye çalışanları ile iş ortaklarını bir araya getirdi. Toplantıda bir konuşma yapan Cisco Systems Türkiye Genel Müdürü Suat Baysan, değişime en hızlı ayak uyduran firmaların pazarda başarılı olacaklarını söyledi. Baysan, yaptığı konuşmada iş ve çözüm ortaklarına müşteri memnuniyetini ve verimliliği artırmak için gösterdikleri başarılı çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Index Grup bünyesinde faaliyet gösteren Netex, Cisco Systems Türkiye tarafından “Yılın Distribütörü” ödülüne layık görüldü.
 
Türkiye'nin en büyük bilgi sistemleri distribütörü olan Index Grup şirketlerinden Netex, Cisco Systems Türkiye tarafından her yıl Cisco Partner Power adıyla düzenlenen iş ortakları toplantısında, “Yılın Distribütörü” olarak ödüllendirildi. Netex’in ödüllendirilmesinde, Cisco’nun kurumsal pazardaki önemli projelerine katkısı ve firmaya olan yatırımını yeni kadrosuyla güçlendirmesi büyük rol oynadı.   

Konuyla ilgili bir değerlendirme yapan Netex Genel Müdürü Erhan Doğan, özellikle küçük ve orta ölçekli işletmelere ulaşan bayi kanalını, yeni teknolojiler konusunda bilgilendirmeye büyük önem verdiklerini söyledi. Doğan, KOBİ’lerin eğitimine yönelik yatırım ve çalışmaların, bu ödülü almalarındaki temel faktör olduğunu sözlerine ekledi.