27 December 2019

Crypttech

Crypttech kurucu yönetici Alper Cem Yılmaz ziyareti. Sevgili Aykut Seyrek ile Siber Güvenlik, Yapay Zeka projelerini dinliyoruz. Israrla sürdürülen Araştırma ve Geliştirme faaliyetleri karmaşık yerli ürünlerin adından övgüyle bahsedilmesi neticesi, ciddi emekle elde edilmiş.

Kutluyoruz, davet için teşekkür ediyoruz.

CRYPTTECH 2006 yılında Siber Güvenlik alanında ürün ve teknolojiler üretmek için kurulmuş bir teknoloji firmasıdır. Odak noktasında her zaman inovatif çözümler geliştirmek olmuş ve bunu başarmıştır. Bir çok üniversiteyle işbirliği anlaşması yapmış akademik dünyanın potansiyelini her alanda kullanmaktadır. İstanbul ofisi Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoparkında, Ankara ofisi Hacettepe Üniversitesi Teknoparkında yer almaktadır.

Geliştirdiği ürün ve teknolojiler Kamu ve Özel Sektör tarafında yer edinmiş, çok büyük projeler yapmış ve binlerce müşteri sayısına ulaşmıştır.

Tüm ARGE çalışmalarını CRYPTTECH kendi kaynakları ile gerçekleştirmektedir. Büyük bir motivasyon ile gelirlerinin çok yüksek bir kısmını ARGE ye yatırmaktadır.

Yapay Zeka alanında globalde söz sahibi olacak teknolojiler geliştirmeye çalışmaktadır. Bu konuda çok yüksek inancı ve enerjisi vardır. Patent başvuruları yapılmakta ve sayıları her geçen gün artarak devam etmektedir.
CRYPTTECH 2019 yılı içerisinde 2 yeni firma kurmuş ve yatırım yapmıştır. CRYPTTECH Savunma, savunma sanayinde ARGE yapmak ve çözümler üretmek amacı ile kurulmuştur. Siber Koza ise Yapay Zeka, Siber Güvenlik ve Savunma Teknolojileri alanlarında genç beyinleri ve projeleri ortaya çıkarak gerçek dünyada yer alabilmeleri için mentorluk ve yatırım amacı ile kurulmuştur.

CRYPTTECH enerjisini, çok yüksek motivasyonla çalışan, hiç bir zorluğun yıldırmadığı ve yıldıramayacağı personellerinden almaktadır.

CRYPTTECH her gün enerjisini ve motivasyonunu artırarak yoluna devam etmektedir. Kendisiyle aynı enerji ve motivasyona sahip yeni yol arkadaşlarını beklemektedir.